romea - logo
17. května 2021 (pondělí)
svátek má Aneta

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Štáb filmu Cesta ven shání romské herce a herečky

Praha, 26.11.2012 16:47, (ROMEA)
Štáb filmu Cesta ven, který vypráví o životě mladého romského páru, hledal herce v Krupce (FOTO: Míra Brož, Konexe, o. s.)
Štáb filmu Cesta ven, který vypráví o životě mladého romského páru, hledal herce v Krupce (FOTO: Míra Brož, Konexe, o. s.)

Casting na nový film režiséra Petra Václava CESTA VEN stále pokračuje. Filmová produkční společnost Moloko Film hledají herce (ženy, muže) ve věku  20 -30let.

Stačí zaslat e-mail na adresu casting@molokofilm.com, do kterého napíšete své jméno, adresu, telefon a e-mail nebo i facebook adresu a připojíte jednu až pět fotografií. Romale neváhejte a přihlaste se co nejdříve!

O filmu

Cesta ven vypráví příběh mladého romského páru žijícího v dnešní České republice. Natáčení bude probíhat v reálných interiérech i exteriérech a do hlavních rolí budou obsazeni převážně romští neherci. Za kamerou bude Štěpán Kučera, který již s Petrem Václavem ( film Marian) v minulosti spolupracoval a podílel se rovněž na řadě českých filmů, mezi nimiž jsou Návrat idiota Saši Gedeona nebo Pasti pasti pastičky Věry Chytilové. Film vzniká v česko-francouzské koprodukci jako producentský debut filmové společnosti Moloko Film. Producenty filmu jsou Jan Macola, Miloš Lochman a Karel Chvojka.


redakce
Přečteno: 2487x
 

Kam dál:

Štítky:  

Akce, Film, KulturaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo