romea - logo
13. června 2021 (neděle)
svátek má Antonín

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Bratři Šestákovi dobyli Ameriku, děkují za podporu a připravují vlastní skladby

22.4.2020 20:58

Dvojčata Alex a Maxim Šestákovi, teprve desetiletí bratři minulý rok vystupovali se známými hudebníky jako je Jan Smigmator, Štěpán Markovič nebo Miroslav Surka. Měli možnost si zahrát s orchestrem Gustava Broma a Felixe Slováčka. Vystoupili v přímém přenosu na festivalu Zlatá Praha a v neposlední řadě si jejich videí na youtube všimla ředitelka americké soutěže Amerika hledá talent. Tento rok byli pozváni do americké televize NBC do pořadu Big little shots, který představuje talentované děti.

“Kluky podporuji, jdeme jinou cestou než bysme mohli. Můžeme natáčet každý druhý den známé skladby, které se každému líbí, ale my jdeme tou druhou stranou, tou kvalitou vzděláváním. Kluci za poslední rok získali mnoho zkušeností. Teď dělají na vlastní skladbě, zatím mají jen hrubý nástřel, ale bude to pecka. Vymýšlí si ji sami, je to směs latiny a jazzu,” řekl v rozhovoru pro ROMEA TV otec dvojčat Josef Šesták.

Co zažili mladí talentovaní muzikanti z Budějovic při živém natáčení v Americe? Jaké jsou jejich další plány? Jaké jídlo mají nejraději a kdo jim ho vaří? Čím dalším se v životě 10letí chlapci baví? Jak vnímají slávu? Jaké to je být slavný? To vše se dnes dozvíte o dvojčatech Šestákových v rozhovoru RIcharda Samka na ROMEA TV.

Přečteno: 2825x
 

Kam dál:

Štítky:  

Romové, Děti, Talent, Hudba, USAHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo