romea - logo
12. května 2021 (středa)
svátek má Pankrác

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Obžalovaného v případu brutálního napadení v Teplicích soud zprostil obvinění

10.11.2015 15:04
Ilustrační FOTO: SalFalko, Flickr.com
Ilustrační FOTO: SalFalko, Flickr.com

V případu brutálního napadení muže v Teplicích, při kterém pachatel zaútočil na napadeného dřevěnou tyčí s hřebíky, zprostil soud obžalovaného obvinění. Obžalovaný čelil žalobě pro přečiny ublížení na zdraví a výtržnictví. Podle soudu nebylo prokázáno, že na napadeného zaútočil právě on. Proti rozsudku se odvolal poškozený i státní zástupkyně.

„Dne 5.11. 2015 byl vyhlášen rozsudek, jímž byl obžalovaný podle § 226 písm. c) trestního řádu zproštěn obžaloby, neboť nebylo prokázáno, že žalovaný skutek spáchal obžalovaný. Zároveň bylo rozsudkem rozhodnuto, že se poškozený a Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR odkazují s uplatněnými nároky na náhradu škody na řízení ve věcech občanskoprávních. Po vyhlášení rozsudku se obžalovaný vzdal práva odvolání, státní zástupkyně si podala odvolání a poškozený podal odvolání do výroku o náhradě škody,“ uvedl pro server Romea.cz předseda Okresního soudu v Teplicích Roman Dobeš.

Vyhlášený rozsudek není pravomocný a o podaných odvoláních bude rozhodovat příslušný odvolací senát Krajského soudu v Ústí nad Labem.

Přečteno: 976x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Napadení, Soud, Teplice, Útok, PolicieHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo