romea - logo
18. května 2021 (úterý)
svátek má Nataša

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Veletrh pracovních příležitostí JOBfest proběhne v Přerově. Je otevřený i studentům a pomůže s výběrem profesního zaměření

5.9.2017 17:24
Veltrh práce JOBfest v Ostravě (Foto: archiv JOBfest)
Veltrh práce JOBfest v Ostravě (Foto: archiv JOBfest)

V Přerově se 15. září uskuteční veletrh pracovních příležitostí JOBfest, který je organizován pod záštitou Hospodářské Komory a města Přerov. Organizátoři zvou na akci nejen zájemce z řad těch, kteří přemýšlí o změně pracovní pozice, ale především mladé lidi, studenty středních a vysokých škol i žáky devátých tříd. Podle organizátorů může tento veletrh právě jim pomoci při výběru střední školy a profesního zaměření. Akce proběhne od 10 do 18 hodin v Obchodním centru Galerie Přerov.

"Veletrh je otevřený celé společnosti, vítáme zájemce nehledě na národnost či etnicitu a neomezujeme se jen na jedno odvětví. Zveme podniky, které hledají nové zaměstnance například na méně kvalifikované pozice, dále třeba na místa administrativních pracovníků, operátorů call centra a mnoho dalších. Spolupracují s námi společnosti, jako je například Kooperativa Pojišťovna, Honeywell, Nestlé Česko, MM Reality, Telefónica O2, a," uvádí pro Romea.cz manažer JOBfestu Daniel Linart.
 
"Na JOBfest zveme okolní školy - obzvlášť se snažíme zapojit ty základní, ale také střední a vysoké školy. Spolupracujeme také samozřejmě s Úřadem Práce, který o akci informuje své klienty," vysvětluje Daniel Linart.

Pracovní veletrh se konal už v Ostravě, v Liberci, Brně, Praze a dalších městech České Republiky a kromě Přerova se objeví také 11. 10. 2017 v Plzni a poté i v Hradci Králové.

Více informací o akci nazelzenete na www.jobfest.cz.

Přečteno: 744x
 

Kam dál:

Štítky:  

Zaměstnávání, PráceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo