romea - logo
18. května 2021 (úterý)
svátek má Nataša

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Rytmus: Vyhýbám se alkoholu i drogám

Bratislava, 5.2.2013 12:20, (ROMEA)
Patrik Rytmus Vrbovský v klipu ATM
Patrik Rytmus Vrbovský v klipu ATM

Slovenský rapper a producent Patrik Vrbovský alias Rytmus před koncem loňského roku vydal kompilační album s názvem Jediný, čo hreší. Má podle něj poukázat na lidské pokrytectví. Jasně si prý uvědomuje, že je coby jedna z nejviditelnějších postav ve svém oboru vzorem mnoha teenagerům. „Tvrdě na sobě pracuji, sportuji, vyhýbám se alkoholu i drogám,“ vysvětluje v rozhovoru, který poskytl Právu.

Co vás vedlo k vytvoření alba Jediný, čo hreší?
To, co každého, kdo má vydavatelství. Vydat něco na vánoční trh. Jde o obyčejnou výběrovku featuringů a nevydaných singlů.

Po titulech Král a Fenomen zní název aktuální desky mnohem pokorněji. V poslední době se vůbec zdá, že kontroverzní rapper Rytmus dospívá…
Myslíte? Podle mě je to výsměch, který poukazuje na lidské pokrytectví. Hřešíme totiž všichni. Je to fráze z alba Fenomén: „Prepáč že som jediný, čo hreší, všetci ste bez chyby tak to ma velmi teší.“ Co se týká dospívání, já dospěl už dávno. Akorát je problém v tom, že mě lidé soudí podle skladeb a videí z YouTube. S klidem mohu ujistit všechny, že každý krok, ať už vyspělý anebo nevyspělý, je do detailu promyšlený.

ARCHIVNÍ VIDEO

Přečteno: 1382x
 

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, VideoklipyHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo