romea - logo
16. ledna 2021 (sobota)
svátek má Ctirad

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Městská Policie Praha: Hákové kříže s tečkami pro stěstí

23.1.2020 15:12
Hákový kříž s tečkama pro štěstí, zdroj: MP ČR
Hákový kříž s tečkama pro štěstí, zdroj: MP ČR

V jednom z pražských autobusů neznámý muž v úterý v noci nakreslil hákový kříž. Když si toho všiml řidič autobusu, přivolal stisknutím tlačítka “tíseň” městskou policii a muže v autobusu zavřel do doby, než na místo přijela hlídka. Uvedla to městská policie Praha.

Třiatřicetiletý muž pomaloval několik sedaček a stěn autobusu a hlídce vysvětlil, že hákový kříž s třemi tečkami je pro štěstí. Hlídka u něj našla fixy, injekční stříkačky a dva velké kuchyňské nože. Mětská policie muže na místě zadržela a předala Policii ČR.

Podívejte se na video!

Přečteno: 1421x
 

Kam dál:

Štítky:  

Policie, hákový kříž, podezřeníHLAVNÍ ZPRÁVY

Josef Gabčo (FOTO: AC Sparta Praha futsal)

Skvělý romský futsalista Josef Gabčo mění dres! Z jeho umu bude těžit AC Sparta Praha!

15.1.2021 18:00
Josef Gabčo až do včerejška patřil mezi opory prvoligového futsalového týmu SK Olympik Mělník. O jeho výjimečném postavení hovoří fakt, že od začátku kromě dresu navlékal také kapitánskou pásku. To vše již patří minulosti. Nově bude 27-letý hráč oblékat dres AC Sparta Praha.
 celý článek

Nakladatelství Naše vojsko nabízí ve svém obchodu kalendář s portréty

Policie uzavřela případ propagace nacismu. Na nakladatelství Naše vojsko podala žalobu!

15.1.2021 17:35
Kalendář pro rok 2021 s portréty nacistických pohlavárů Třetí říše se může stát nakladatelství Naše vojsko osudným. Policie právě ukončila vyšetřování propagačních předmětů s nacistickou tématikou a podala návrh na žalobu. Informoval o tom mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala.
 celý článek

Policie zasahuje 30. 10. 2020 proti muži, který ohrožoval Bartoloměje Girgu a jeho sedmiletého syna pistolí (FOTO: repro video Bertík Girga)

videoBertík Girga: Muž mířil na mého sedmiletého syna pistolí, policie to vyhodnotila jako přestupek. V únoru jdeme vypovídat na úřad

15.1.2021 15:10
Nedávno došlo v Bílině k vážnému incidentu. Neznámý muž zde před místní prodejnou ohrožoval pistolí zpěváka a textaře Bartoloměje Girgu a jeho syna. Girga je ve veřejnosti znám jako Bertík. Podle jednoho z policistů šlo o pistoli plynovou, Bertík neví, o jakou jde zbraň, podle jeho vyjádření mu však policista sdělil, že byla předělaná na kovové kuličky. Incident se odehrál na parkovišti před bílinskou prodejnou Penny. Policie nakonec celý incident vyhodnotila jako přestupek.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo