romea - logo
7. srpna 2020 (pátek)
svátek má Lada

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Kolekce návrháře Pavla Berkyho byla v prestižní módní soutěži oceněna jako nejfotogeničtější

Praha, 12.4.2013 15:47, (ROMEA)
Kolekce Pavla Berkyho, SHOOTING FASHION STARS (www.sfstars.cz).
Kolekce Pavla Berkyho, SHOOTING FASHION STARS (www.sfstars.cz).

V rámci 9. ročníku prestižní módní show Shooting Fashion Stars, která proběhla 11. dubna v netradičním prostoru klasicistní haly Masarykova nádraží, byla oceněna kolekce návrháře Pavla Berkyho jako nejfotogeničtější.

Do letošního ročníku se přihlásilo 17 designérů a designérských dvojic, z nichž porota SFS Guardians vybrala čtveřici finalistů: Lucii Královou, Mirku Horkou & Štěpána Růžičku, Moniku Přikrylovou a Pavla Berkyho. Kromě 800 přítomných diváků mohli milovníci módy sledovat večerní show také na módním deníku www.iconiq.cz.
www.sfstars.cz
Přečteno: 788x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Móda, Pavel BerkyHLAVNÍ ZPRÁVY

Filip Grznár (zdroj: repro YouTube)

Grznár schvaloval zastřelení Roma a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. U soudu tvrdí, že šlo o nadsázku

4.8.2020 21:09
U okresního soudu v Chomutově začalo hlavní líčení v případu kulturisty Filipa Grznára, který schvaloval zastřelení mladého Roma v Chomutově a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. Je obviněný z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ze schvalování trestného činu, za což mu hrozí až rok za mřížemi. Informuje o tom server iDNES.cz.
 celý článek

Josef Serinek (FOTO: Post Bellum)

AUDIO: Česká cikánská rapsodie. Vzpomínky proslulého „Černého partyzána“ Josefa Serinka čte herec Hynek Čermák

3.8.2020 12:10
Český rozhlas Vltava začíná vysílat čtení na pokračování vzpomínek proslulého "Černého partyzána" Josefa Serinka, jemuž se podařilo uprchnout z koncentračního tábora v Letech a zapojit se do oboje proti nacistům, kteří povraždili jeho rodinu. Premiéru každého dílu v podání herce Hynka Čermáka můžete poslouchat každý všední den v 11:30 na Vltavě a po odvysílání ještě po dobu dvou týdnů on-line.
 celý článek

videoZÁZNAM: "Leperiben: My nezapomínáme." Organizace Ara Art i letos pořádala pietní akci k připomínce obětí romského holocaustu

29.7.2020 11:58
V neděli 2. srpna od 18.30 se na pražském náměstí Míru uskutečnila 2. ročník pietní akce k připomínce obětí romského holocaustu, s názvem "Leperiben: My nezapomínáme".
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo