romea - logo
26. června 2022 (neděle)
svátek má Adriana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Radek Gipsy Banga si zatančí v sedmé řadě StarDance

14.7.2015 22:00
Radek Gipsy Banga a Tereza Bufková tvoří pár v sedmé řadě taneční soutěže StarDance (FOTO: Česká televize)
Radek Gipsy Banga a Tereza Bufková tvoří pár v sedmé řadě taneční soutěže StarDance (FOTO: Česká televize)

Radek Gipsy Banga se objeví v sedmé řadě taneční soutěže StarDance, kterou vysílá Česká televize. Informace se objevila na oficiálním facebookovém profilu pořadu.

"Nebudeme vás už dále napínat, pátou soutěžní dvojicí v sedmé řadě StarDance je Tereza Bufková a Radek Gipsy Banga," uvedli autoři pořadu na Facebooku.

Radek Gipsy Banga si nechal jeden den na rozmyšlenou a na nabídku účasti v soutěži kývl. "Přece jen jsem se bál, jestli takovou výzvu vůbec zvládnu. Ale nakonec jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Tanec je pro mě naprosto neznámá věc. Sám jsem zvědavý, co mě čeká," uvedl Gipsy pro server Romea.cz.

Již sedmá řada úspěšného pořadu České televize se na obrazovkách objeví na podzim, tréninky účastníků ale začnou už v srpnu.

"Deset let jsem se nevěnoval aktivně žádnému sportu, takže já se opravdu moc těším. Konečně hnu zadkem a budu se zase hýbat. Třeba zase začnu chodit pěšky nakupovat," uvedl s úsměvem Radek Banga, který si vůbec netroufá tipnout, jak v soutěži dopadne. "Vím jen, že do toho půjdu naplno," dodal pro server Romea.cz Radek Gipsy Banga.

Vedle Radka Bangy se v soutěži objeví například Leoš Mareš, Leona Machálková, Kateřina Cajthamlová nebo Lukáš Pavlásek.

Přečteno: 1702x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Média, televize, TanecHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo