romea - logo
26. října 2020 (pondělí)
svátek má Erik

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Studenti Mezinárodní konzervatoře v Praze budou koncertovat s kapelou pod vedením Josefa Feča

7.3.2017 14:39
Koncert pěveckého oddělení World music při Mezinárodní konzervatoři Praha.
Koncert pěveckého oddělení World music při Mezinárodní konzervatoři Praha.

Studenti Mezinárodní konzervatoře Praha vystoupí ve středu 22. března na koncertě "World in the music" v Divadle Korunní od 19:00. Doprovodí kapela pod vedením Josefa Feča.

„Koncert pěveckého oddělení World music při Mezinárodní konzervatoři Praha, kde neuslyšíte angličtinu. Zvláštní že? Uslyšíte portugalštinu, hebrejštinu, francouzštinu, romštinu, ruštinu a mnohé další jazyky v kvalitních aranžích za doprovodu skvělé kapely,“ přibližuje produkční divadla Michal Šaray.

Za pěveckým nastudováním stojí Marta Balážová, Pavlína Matiová a Tibor Žida. Ten se spolu s Josefem Fečem a Vojtěchem Lavičkou podílel i na hudebních aranžích.

Vstupné pro dospělé činí 100 Kč, pro studenty a seniory 60 Kč.

Přečteno: 2207x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Kultura, Hudba, Koncert, divadloHLAVNÍ ZPRÁVY

Nenávistná hesla Sdružení Mostečané Mostu, říjen 2018 (koláž: Romea.cz)

Ústecký soud vyzval k ukončení politické činnosti spolek Mostečané Most. Chtěli „zřídit vesnici pro lůzu“

22.10.2020 11:03
Krajský soud v Ústí nad Labem vydal rozhodnutí, jímž upozornil spolek Sdružení Mostečané Mostu, že vyvíjí protiprávně činnost politické strany. Pokud toho spolek do 1 roku nezanechá, soud ho rozpustí. 
 celý článek

Gyulla Banga

Hudebník Gyulla Banga: Také jsem psal, že COVID-19 je podvod. Potom, co jsem měl čtyřicítky horečky a nemohl vstát z postele, už mluvím jinak

21.10.2020 20:25
Pořád na Facebooku čtu, jak je onemocnění COVID-19 podvod, jak je ta nemoc smyšlená, že je to jen horší verze chřipky, nic jiného. Bohužel, musím vás zklamat. Ten virus existuje a opravdu je mnohem zákeřnější než běžná chřipka.
 celý článek

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se 13. 10. 2020 setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. (FOTO: Veřejný ochránce práv)

Sterilizované ženy se setkaly s ministryní financí Alenou Schillerovou. Ta podpořila návrh na jejich odškodnění

21.10.2020 16:40
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se minulý týden setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. Tématem schůzky bylo především sdílení osobních příběhů jednotlivých žen v návaznosti na návrh zákona o odškodnění obětí nezákonných sterilizací, který v Poslanecké sněmovně čeká na své projednání téměř rok.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo