romea - logo
9. srpna 2020 (neděle)
svátek má Roman

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Studenti Mezinárodní konzervatoře v Praze budou koncertovat s kapelou pod vedením Josefa Feča

7.3.2017 14:39
Koncert pěveckého oddělení World music při Mezinárodní konzervatoři Praha.
Koncert pěveckého oddělení World music při Mezinárodní konzervatoři Praha.

Studenti Mezinárodní konzervatoře Praha vystoupí ve středu 22. března na koncertě "World in the music" v Divadle Korunní od 19:00. Doprovodí kapela pod vedením Josefa Feča.

„Koncert pěveckého oddělení World music při Mezinárodní konzervatoři Praha, kde neuslyšíte angličtinu. Zvláštní že? Uslyšíte portugalštinu, hebrejštinu, francouzštinu, romštinu, ruštinu a mnohé další jazyky v kvalitních aranžích za doprovodu skvělé kapely,“ přibližuje produkční divadla Michal Šaray.

Za pěveckým nastudováním stojí Marta Balážová, Pavlína Matiová a Tibor Žida. Ten se spolu s Josefem Fečem a Vojtěchem Lavičkou podílel i na hudebních aranžích.

Vstupné pro dospělé činí 100 Kč, pro studenty a seniory 60 Kč.

Přečteno: 2201x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Kultura, Hudba, Koncert, divadloHLAVNÍ ZPRÁVY

Filip Grznár (zdroj: repro YouTube)

Grznár schvaloval zastřelení Roma a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. U soudu tvrdí, že šlo o nadsázku

4.8.2020 21:09
U okresního soudu v Chomutově začalo hlavní líčení v případu kulturisty Filipa Grznára, který schvaloval zastřelení mladého Roma v Chomutově a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. Je obviněný z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ze schvalování trestného činu, za což mu hrozí až rok za mřížemi. Informuje o tom server iDNES.cz.
 celý článek

Josef Serinek (FOTO: Post Bellum)

AUDIO: Česká cikánská rapsodie. Vzpomínky proslulého „Černého partyzána“ Josefa Serinka čte herec Hynek Čermák

3.8.2020 12:10
Český rozhlas Vltava začíná vysílat čtení na pokračování vzpomínek proslulého "Černého partyzána" Josefa Serinka, jemuž se podařilo uprchnout z koncentračního tábora v Letech a zapojit se do oboje proti nacistům, kteří povraždili jeho rodinu. Premiéru každého dílu v podání herce Hynka Čermáka můžete poslouchat každý všední den v 11:30 na Vltavě a po odvysílání ještě po dobu dvou týdnů on-line.
 celý článek

videoZÁZNAM: "Leperiben: My nezapomínáme." Organizace Ara Art i letos pořádala pietní akci k připomínce obětí romského holocaustu

29.7.2020 11:58
V neděli 2. srpna od 18.30 se na pražském náměstí Míru uskutečnila 2. ročník pietní akce k připomínce obětí romského holocaustu, s názvem "Leperiben: My nezapomínáme".
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo