romea - logo
15. října 2019 (úterý)
svátek má Tereza
Loading
rozšířené vyhledávaní

VIDEO: Khamoro nezapomíná ani na děti. Podívejte se jak si užily dětský den!

1.6.2019 15:18

Světový festival Khamoro nezapomíná ani na děti. V pátek se konal dětský den v parku Portheimka v Praze. Pro děti byla připravena zábava formou kolotoče, skákacího hradu, malování na obličej a dalších atrakcí.

Bartoloměj Girga alias Bertík zahájil hudebním vystoupením kulturní program, který byl opravdu pestrý. Taneční soubory Family, Cikne Čhave, Gipsy Čercheňa, Bengale Manusha se postarali o krásnou taneční atmosféru v čardášovém duchu. Z Brna přijela Natálie Bagárová se svojí taneční skupinou. Krásnou hudební tečkou zakončili tento den Alex a Maxim Šestákovi.

Podívejte se, jak si dětský den užili rodiče s dětmi!

Ivan Kandráč, Dagmar Ščuková
Přečteno: 854x
 

Kam dál:

Štítky:  

Děti, Romové, Hudba, Zábava, KulturaHLAVNÍ ZPRÁVY

Václav Klaus ml. v Chanově (FOTO: Facebook Václava Klause ml.)

Chanovští Romové s Trikolórou nespolupracují. Klaus mladší dezinterpretoval společné setkání

9.10.2019 16:09
„Mluvili jsme s pár chlapama, co pracují a vedou tam pro děti fotbalový klub. Pan Bažo mě šokoval vyjádřením – “nejhorší pro nás jsou neziskovky, co dělají romobyznys”. Asi tak,“ napsal poslanec a předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší na svém facebooku po úterní návštěvě Chanova.
 celý článek

Roman Zach a skupiny Gipsy Kings v zábavném pořadu televize Nova Tvoje tvář má známý hlas (FOTO: Repro TV NOVA)

videoPatrik Banga: Roman Zach rozhodně není rasista. Kampaň na internetu je zbytečné šílenství

9.10.2019 13:44
Jsou chvíle, kdy fakt nejsem rád, že existují sociální sítě. Ano, člověk se může vyjádřit hned a k čemukoliv, dokonce si může vybrat i formu. Chcete video? Bude video. Chcete úderný text? Bude text! Ale sociální sítě mají svá negativa. Třeba šíření nepřesných zpráv. Nebo různé výklady jedné a té samé situace. A následující sociální šílenství.
 celý článek

Ilustrační foto (Foto: Pixabay)

Jak se dnes žije v "děcáku"? Problémem nejsou děti, ale jejich rodiče, říká ředitelka jednoho z nich Dana Kuchtová

9.10.2019 10:42
Prvorepubliková vila, která od roku 1949 funguje jako dětský domov, zeje v letních měsících prázdnotou. Všude panuje neskutečné ticho. „V období prázdnin tu moc dětí není,“ vysvětluje ředitelka pražského Dětského domova Klánovice a exministryně školství Dana Kuchtová, která celý rok pracuje na tom, aby děti v létě vyjely na tábor a podívaly se i do zahraničí.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo