romea - logo
5. prosince 2019 (čtvrtek)
svátek má Jitka
Loading
rozšířené vyhledávaní

VIDEO: Khamoro nezapomíná ani na děti. Podívejte se jak si užily dětský den!

1.6.2019 15:18

Světový festival Khamoro nezapomíná ani na děti. V pátek se konal dětský den v parku Portheimka v Praze. Pro děti byla připravena zábava formou kolotoče, skákacího hradu, malování na obličej a dalších atrakcí.

Bartoloměj Girga alias Bertík zahájil hudebním vystoupením kulturní program, který byl opravdu pestrý. Taneční soubory Family, Cikne Čhave, Gipsy Čercheňa, Bengale Manusha se postarali o krásnou taneční atmosféru v čardášovém duchu. Z Brna přijela Natálie Bagárová se svojí taneční skupinou. Krásnou hudební tečkou zakončili tento den Alex a Maxim Šestákovi.

Podívejte se, jak si dětský den užili rodiče s dětmi!

Ivan Kandráč, Dagmar Ščuková
Přečteno: 1138x
 

Kam dál:

Štítky:  

Děti, Romové, Hudba, Zábava, KulturaHLAVNÍ ZPRÁVY

Vánoce na turistické základně Myšinec v Budišovicích u Hrabyně prožily děti z dětských domovů z Čeladné, Příbora, Liptálu, Býchor a Uherského Ostrohu. (FOTO: Vladislav Sobol)

videoZÁZNAM: Situace je zoufalá, děti z dětských domovů končí i po 30 letech rozvoje ústavní péče na ulici

25.11.2019 11:33
V České republice vyrůstá v dětských domovech a dalších typech zařízení pobytové péče přes 8 000 dětí, z toho několik stovek ročně odchází do dospělosti.
 celý článek

Dalibor Karvay

Vídeňský symfonický orchestr jmenoval houslistu Dalibora Karvaye prvním koncertním mistrem

22.11.2019 11:15
Vídeňský symfonický orchestr jmenoval 34-letého slovenského houslistu Dalibora Karvaye svým prvním koncertním mistrem. Informoval o tom hudebníh časopis The Strad.
 celý článek

Druhý ročník ocenění od romských organizací a nezávislých osobností Lúč z tmy (Foto: Facebook Lúč z tmy)

videoZÁZNAM: Slavnostního předávání ocenění Lúč z tmy

22.11.2019 0:01
Přímý přenos slavnostního předávání ocenění Lúč z tmy, které každoročně udělují romské organizace a nezávislé osobnosti těm, kteří se dlouhodobě zasazují o zlepšení postavení Romů v různých oblastech života nebo se významným způsobem podílejí na budování mostů mezi Romy a většinovou společností. Záštitu nad 2. ročníkem ocenění Lúč z tmy převzala slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Přenos z bratislavského Caffe Berinka odvysílá ROMEA TV od 19 hodin.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo