romea - logo
3. srpna 2020 (pondělí)
svátek má Miluše

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Skupina GIPSY.CZ vydala nový videoklip s názvem Jižní spojka. Podívejte se!

19.10.2016 13:04

Česká skupina GIPSY.CZ zveřejnila videoklip ke své nové skladbě s názvem „Jižní spojka“. V textu písně skupina poukazuje na to, jak snadno se zničí vztah dvou lidí, když do něj jeden z nich pustí třetí osobu. Videoklip upozorňuje, že i mobilní telefon může být tím třetím narušitelem, který odvádí pozornost od důležitých věcí či událostí.

Skupina vznikla v roce 2004 a za své letité působení se stala jedním z nejvýznamnějších hudebních reprezentantů ve světě. Hráli na různorodých festivalových podiích a v mnoha klubech zemí celého světa například v Glastonbury, Lisabonu, Kyjevu, Soulu, a nebo v Austrálii.

Přečteno: 1151x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, Radek Banga, Romové, VideoklipyHLAVNÍ ZPRÁVY

videoZÁZNAM: "Leperiben: My nezapomínáme." Organizace Ara Art i letos pořádala pietní akci k připomínce obětí romského holocaustu

29.7.2020 11:58
V neděli 2. srpna od 18.30 se na pražském náměstí Míru uskutečnila 2. ročník pietní akce k připomínce obětí romského holocaustu, s názvem "Leperiben: My nezapomínáme".
 celý článek

Pietní akt v Letech u Písku, 2. 8. 2020 (FOTO: Richard Samko, Romea.cz)

videoZÁZNAM: Pietní akt v Letech připomněl i romské oběti z Osvětimi, Válková podpořila vznik romského vládního zplnomocněnce

29.7.2020 13:06, (AKTUALIZOVÁNO 2. 8. 2020, 14:45)
Čeněk Růžička z Výboru pro odškodnění romského holocaustu dnes na pietní akci v Letech na Písecku vyzval politiky, aby stejně jako antisemitismus odsuzovali projevy anticiganismu. Ty podle něj v Evropě zesilují. Pietní akt v místě někdejšího koncentračního tábora Lety u Písku dnes po poledni připomněl romské oběti z druhé světové války. Akce v Letech se tradičně koná v květnu, letošní termín se posunul kvůli koronaviru.
 celý článek

Helena Válková 2. 8. 2020 v Letech u Písku. (FOTO: ROMEA TV)

videoHelena Válková v Letech u Písku: Podporuji vznik pozice vládního zplnomocněnce pro záležitosti romské menšiny

2.8.2020 14:14
Vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková dnes během pietního aktu v Letech u Písku podpořila požadavek Romů, aby byla zřízena pozice vládního zplnomocněnce pro romskou menšinu. Uvedla to ve svém projevu, ve kterém kromě jiného připomněla, že v současné době vzniká nová strategie romského začleňování pro roky 2021 - 2030.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo