romea - logo
25. května 2022 (středa)
svátek má Viola

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Letos podruhé zasedne Rada vlády pro záležitosti romské menšiny

Praha, 10.6.2016 12:01, (ROMEA)
Zasedání Rady vlády pro záležitosti romské menšiny, 23.10.2014 (FOTO: František Bikár)
Zasedání Rady vlády pro záležitosti romské menšiny, 23.10.2014 (FOTO: František Bikár)

Pod vedením svého předsedy, ministra Jiřího Dienstbiera, opět zasedne Rada vlády pro záležitosti romské menšiny. Bude se zabývat mimo jiné programy na podporu terénní práce a prevence sociálního vyloučení a komunitní práce. Jednání se uskuteční v pondělí 13. června od 13.00 hodin v budově Úřadu vlády ČR.

Kromě výše zmíněných bodů členové Rady vlády pro záležitosti romské menšiny také budou schvalovat jednací řád Komise pro hodnocení projektů a seznámí se s projektem „Aktivizace a zmocňování romských stakeholderů prostřednictvím Národní romské platformy“.

Členové Rady budou informováni o přípravě Zprávy o stavu romské menšiny v České republice za rok 2015, Výroční zprávy o činnosti Rady vlády pro záležitosti romské menšiny za rok 2015 a Metodiky sledování a vyhodnocování Strategie romské integrace do roku 2020. Bude také projednáno zapojení Rady do pracovních, poradních a dalších orgánů, jejichž činnost má bezprostřední dopad na oblast integrace/inkluze Romů.
Přečteno: 1324x
 

Kam dál:

Štítky:  

Rada vlády pro záležitosti romské menšiny, Romové, Projekty, Podpora, Sociální, vyloučená lokalita, Jiří Dienstbier, Úřad vlády, Strategie romské integrace do roku 2020HLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo