romea - logo
7. června 2020 (neděle)
svátek má Iveta
Loading
rozšířené vyhledávaní

Módní návrhář Pavel Berky postoupil mezi TOP 16 v soutěži MasterChef Česko

7.2.2020 0:35
Pavel Berky (Zdroj: TV NOVA)
Pavel Berky (Zdroj: TV NOVA)

Úspěšný módní návrhář Pavel Berky zkusil své štěstí v soutěži MasterChef Česko. Kachní prso s bramborem a takzvané “griláše” s kachní paštikou, které naservíroval na castingu porotcům, je zaujal natolik, že ho poslali rovnou do TOP16.

“Děkuji porotcům, že ve mě věří natolik, že mi dokonce jako prvnímu umožnili postup rovnou do TOP16 a přeskočit tak náročný boj v dalších kolech! Stát v kuchyni MasterChef je pro mě neskutečný pocit. Naposledy jsem něco podobného zažil, když jsem dostal možnost prezentovat svou módu v rámci New York Fashion Week, což byl pro mě dlouholetý sen,” uvedl Pavel Berky na svém instagramovém profilu.

Nekompromisní porotu ve složení Přemka Forejta, Radka Kašpárka a Jana Punčocháře Pavel přesvědčil schopností kombinovat návrhářský cit a dokonalou přípravu originálního jídla na talíři. Po chvilce napětí se porotci jednomyslně rozhodli a vyslali svého prvního favorita o několik kol rovnou mezi 16 nejlepších soutěžících, kde Pavel může bojovat o titul MasterChef Česko.

Módní návrhář Pavel Berky se narodil v Rimavské Sobotě na Slovensku. Má za sebou mnoho úspěchů. Už během studií navázal spolupráci s firmou Veba, která dováží látky a ložní prádlo do Afriky. Své kolekce předváděl v Bratislavě, Budapešti, v Londýně a  také v New Yorku. V roku 2016 vyhrál americkou soutěž v Salt Lake City, a mohl tak rok poté představit svou kolekci v rámci New York Fashion Week. Ten samý rok zvítězil v českém projektu pro mladé oděvní značky The Way a získal tak podporu pro rozvoj své vlastní.
Přečteno: 3583x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Móda, Romové, romská kulturaHLAVNÍ ZPRÁVY

Foto: Lukáš Houdek

videoZemřel romský básník, překladatel, novinář a aktivista Jan Döme Horváth

4.6.2020 11:40
Ve věku 60 let zemřel dnes v ranních hodinách po krátké nemoci romský básník, překladatel, novinář a aktivista Jan Döme Horváth. Serveru Romea.cz to sdělila jeho rodina.
 celý článek

Dej mu jen podmínku. Koláž Romea.cz

Satirická glosa Františka Kostlána: Ať žije podmínka!

3.6.2020 17:24
Tento týden došly tři soudy ke stejnému posouzení tří různých rasistických trestných činů. Za takové zločiny se u nás i na Slovensku už dlouhá léta nejčastěji udělují podmínečné tresty. A protože trestné činy tohoto charekteru jsou podle práva posuzovány přísněji než jiné, musíme za stejný zločin s podtextem nerasistickým hledat tresty ještě nižší než jsou podmínky. Je mi jasné, že ironie a satirický pohled na věc se k takovým případům příliš nehodí, ale berte to, prosím, jako vyjádření bezmoci a bezradnosti nad rozhodováním středoevropské justice.
 celý článek

V době živého televizního vystoupení prezidenta Donalda Trumpa, ve kterém tvrdil, že stojí na straně pokojných protestujících, zahnala policie pokojné demonstranty před Bílým domem, kteří měli zdvižené ruce nad hlavou a pouze skandovali

videoVIDEO: Trump tvrdil, že je na straně pokojně protestujících, ve stejnou chvíli těžkooděnci rozháněli slzným plynem pokojné demonstranty u Bílého domu

2.6.2020 10:53
Americký prezident Donald Trump nařídil mobilizaci všech dostupných civilních i vojenských sil s cílem zastavit již týden trvající nepokoje, které se rozpoutaly po násilné smrti černocha George Floyda. V době prezidentova živého televizního vystoupení, ve kterém Trump tvrdil, že stojí na straně pokojných protestujících, zahnala policie pokojné demonstranty před Bílým domem, kteří měli zdvižené ruce nad hlavou a pouze skandovali "nestřílejte" s pomocí slzného plynu. Těžkooděnci proti pokojnému shromáždění použili obušky, zasahovali i policisté na koních. Protesty v USA pokračují již sedmým dnem a připojilo se k nim více než 75 měst, i když ve čtyř desítkách z nich platí zákaz nočního vycházení.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo