romea - logo
23. září 2021 (čtvrtek)
svátek má Berta

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

New age Company rozdávala potřebným v Teplicích občerstvení, oblečení a hygienické potřeby

24.2.2017 17:18
Zaměstnanci společnosti New age company z Teplic při charitativní akci, kterou sami zorganizovali. FOTO: New age Company
Zaměstnanci společnosti New age company z Teplic při charitativní akci, kterou sami zorganizovali. FOTO: New age Company

Společnost New age Company v úterý v Teplicích uspořádala akci „DOBRÉ VŮLE“. Pro bezdomovce a sociálně slabé její zaměstnanci připravili občerstvení a balíčky s hygienou a ošacením, které nakoupili sami ze svých peněz a následně je v parku u vlakového nádraží rozdávali potřebným.

Tuto pomoc využilo zhruba 20 osob. „Spolu s našimi zaměstnanci jsme zprostředkovali  lidem bez domova ošacení, grilované kuře, pití. Každý návštěvník  dostal taštičku, která obsahovala teplé ponožky, základní hygienické potřeby, paštiky, konzervy, obvazy a náplasti,“ popsal charitativní sbírku pro server Romea.cz ředitel společnosti Vladimír Michalčík.

„Myslím si, že pomáhat je lidské a tady byla pomoc na místě. Každý člověk by se měl snažit pomáhat druhým lidem v nouzi, pokud je to v jeho silách a možnostech. Většina našich zaměstnanců také pocházela ze sociálně vyloučeného prostředí, dali jsme jim šanci vymanit se z bludného kruhu chudoby, na což jsem velice hrdý a těší mě to,“ vysvětlil Michalčík důvody, které je vedly k realizaci dobročinné akce.

Touto jednorázovou akcí však zaměstnanci společnosti skončit nechtějí. „Určitě v charitativních projektech chceme i nadále pokračovat, ale zaměříme se i na jiné skupiny. V nejbližší době uspořádáme obdobnou  akci  například pro děti,“  uvedl pro server Romea.cz.

Společnost New age Company se zabývá aktivním telemarketingem, průzkumem trhu, výrobou kávy Maguama Libido a kosmetiky Gitano Cosmetics  a jejím následným prodejem.

Renata Kováčová
Přečteno: 19878x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Charita, TepliceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo