romea - logo
20. června 2019 (čtvrtek)
svátek má Květa
Loading
rozšířené vyhledávaní

New age Company rozdávala potřebným v Teplicích občerstvení, oblečení a hygienické potřeby

24.2.2017 17:18
Zaměstnanci společnosti New age company z Teplic při charitativní akci, kterou sami zorganizovali. FOTO: New age Company
Zaměstnanci společnosti New age company z Teplic při charitativní akci, kterou sami zorganizovali. FOTO: New age Company

Společnost New age Company v úterý v Teplicích uspořádala akci „DOBRÉ VŮLE“. Pro bezdomovce a sociálně slabé její zaměstnanci připravili občerstvení a balíčky s hygienou a ošacením, které nakoupili sami ze svých peněz a následně je v parku u vlakového nádraží rozdávali potřebným.

Tuto pomoc využilo zhruba 20 osob. „Spolu s našimi zaměstnanci jsme zprostředkovali  lidem bez domova ošacení, grilované kuře, pití. Každý návštěvník  dostal taštičku, která obsahovala teplé ponožky, základní hygienické potřeby, paštiky, konzervy, obvazy a náplasti,“ popsal charitativní sbírku pro server Romea.cz ředitel společnosti Vladimír Michalčík.

„Myslím si, že pomáhat je lidské a tady byla pomoc na místě. Každý člověk by se měl snažit pomáhat druhým lidem v nouzi, pokud je to v jeho silách a možnostech. Většina našich zaměstnanců také pocházela ze sociálně vyloučeného prostředí, dali jsme jim šanci vymanit se z bludného kruhu chudoby, na což jsem velice hrdý a těší mě to,“ vysvětlil Michalčík důvody, které je vedly k realizaci dobročinné akce.

Touto jednorázovou akcí však zaměstnanci společnosti skončit nechtějí. „Určitě v charitativních projektech chceme i nadále pokračovat, ale zaměříme se i na jiné skupiny. V nejbližší době uspořádáme obdobnou  akci  například pro děti,“  uvedl pro server Romea.cz.

Společnost New age Company se zabývá aktivním telemarketingem, průzkumem trhu, výrobou kávy Maguama Libido a kosmetiky Gitano Cosmetics  a jejím následným prodejem.

Renata Kováčová
Přečteno: 19234x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Charita, Teplice



HLAVNÍ ZPRÁVY

Setkání romských studentů Baruvas v Týnci nad Sázavou (květen 2019) (FOTO: Petr Zewlakk Vrabec)

videoROMEA spustila kampaň na podporu romských studentů. Zapojit se můžete i vy!

11.6.2019 11:45
ROMEA spustila další fundrasingovou kampaň na podporu romských studentů středních a vyšších odborných škol, tentokrát s názvem Společně to dokážeme. Pětiletý projekt Romský stipendijní program pro studenty SŠ a VOŠ odstartovala ROMEA v ropce 2016. Za tu doby podpořila stipendiem 198 studentů středních a vyšších odborných škol, umožnila studentům zúčastnit se 283 vzdělávacích kurzů, doučování nebo školních exkurzí a uspořádala 9 studentských setkání BARUVAS pro 215 studentů.
 celý článek

Památník v Lidicích. (FOTO: Wikipedia.org)

Před 77 lety vypálili nacisté Lidice. V sobotu proběhne v památníku pietní akt

10.6.2019 15:56
V sobotu 15. června od 10:00 proběhne v Památníku Lidice Pietní vzpomínka k 77. výročí vyhlazení obce Lidice a osady Ležáky. V Ležácích se vzpomínková akce uskuteční v neděli 23. června.
 celý článek

--ilustrační foto--

Několik bitek v Kojetíně, medializuje se pouze ta "romská", starosta píše o "cikánském zlořádu"

10.6.2019 14:37
Na Masarykově náměstí v Kojetíně došlo v pátek 7.června večer k hromadné rvačce dvou skupin lidí. Podle starosty obce Leoše Ptáčka šlo o místní Romy. Zraněni byli dva lidé, došlo k poškození automobilu a střelbě z plynové pistole. Případ policisté vyšetřují jako trestné činy výtržnictví, poškození cizí věci a pokus těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.
 celý článek

Další články z rubriky







..
romea - logo