romea - logo
16. ledna 2021 (sobota)
svátek má Ctirad

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

New age Company rozdávala potřebným v Teplicích občerstvení, oblečení a hygienické potřeby

24.2.2017 17:18
Zaměstnanci společnosti New age company z Teplic při charitativní akci, kterou sami zorganizovali. FOTO: New age Company
Zaměstnanci společnosti New age company z Teplic při charitativní akci, kterou sami zorganizovali. FOTO: New age Company

Společnost New age Company v úterý v Teplicích uspořádala akci „DOBRÉ VŮLE“. Pro bezdomovce a sociálně slabé její zaměstnanci připravili občerstvení a balíčky s hygienou a ošacením, které nakoupili sami ze svých peněz a následně je v parku u vlakového nádraží rozdávali potřebným.

Tuto pomoc využilo zhruba 20 osob. „Spolu s našimi zaměstnanci jsme zprostředkovali  lidem bez domova ošacení, grilované kuře, pití. Každý návštěvník  dostal taštičku, která obsahovala teplé ponožky, základní hygienické potřeby, paštiky, konzervy, obvazy a náplasti,“ popsal charitativní sbírku pro server Romea.cz ředitel společnosti Vladimír Michalčík.

„Myslím si, že pomáhat je lidské a tady byla pomoc na místě. Každý člověk by se měl snažit pomáhat druhým lidem v nouzi, pokud je to v jeho silách a možnostech. Většina našich zaměstnanců také pocházela ze sociálně vyloučeného prostředí, dali jsme jim šanci vymanit se z bludného kruhu chudoby, na což jsem velice hrdý a těší mě to,“ vysvětlil Michalčík důvody, které je vedly k realizaci dobročinné akce.

Touto jednorázovou akcí však zaměstnanci společnosti skončit nechtějí. „Určitě v charitativních projektech chceme i nadále pokračovat, ale zaměříme se i na jiné skupiny. V nejbližší době uspořádáme obdobnou  akci  například pro děti,“  uvedl pro server Romea.cz.

Společnost New age Company se zabývá aktivním telemarketingem, průzkumem trhu, výrobou kávy Maguama Libido a kosmetiky Gitano Cosmetics  a jejím následným prodejem.

Renata Kováčová
Přečteno: 19813x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Charita, TepliceHLAVNÍ ZPRÁVY

Josef Gabčo (FOTO: AC Sparta Praha futsal)

Skvělý romský futsalista Josef Gabčo mění dres! Z jeho umu bude těžit AC Sparta Praha!

15.1.2021 18:00
Josef Gabčo až do včerejška patřil mezi opory prvoligového futsalového týmu SK Olympik Mělník. O jeho výjimečném postavení hovoří fakt, že od začátku kromě dresu navlékal také kapitánskou pásku. To vše již patří minulosti. Nově bude 27-letý hráč oblékat dres AC Sparta Praha.
 celý článek

Nakladatelství Naše vojsko nabízí ve svém obchodu kalendář s portréty

Policie uzavřela případ propagace nacismu. Na nakladatelství Naše vojsko podala žalobu!

15.1.2021 17:35
Kalendář pro rok 2021 s portréty nacistických pohlavárů Třetí říše se může stát nakladatelství Naše vojsko osudným. Policie právě ukončila vyšetřování propagačních předmětů s nacistickou tématikou a podala návrh na žalobu. Informoval o tom mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala.
 celý článek

Policie zasahuje 30. 10. 2020 proti muži, který ohrožoval Bartoloměje Girgu a jeho sedmiletého syna pistolí (FOTO: repro video Bertík Girga)

videoBertík Girga: Muž mířil na mého sedmiletého syna pistolí, policie to vyhodnotila jako přestupek. V únoru jdeme vypovídat na úřad

15.1.2021 15:10
Nedávno došlo v Bílině k vážnému incidentu. Neznámý muž zde před místní prodejnou ohrožoval pistolí zpěváka a textaře Bartoloměje Girgu a jeho syna. Girga je ve veřejnosti znám jako Bertík. Podle jednoho z policistů šlo o pistoli plynovou, Bertík neví, o jakou jde zbraň, podle jeho vyjádření mu však policista sdělil, že byla předělaná na kovové kuličky. Incident se odehrál na parkovišti před bílinskou prodejnou Penny. Policie nakonec celý incident vyhodnotila jako přestupek.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo