romea - logo
25. února 2020 (úterý)
svátek má Liliana
Loading
rozšířené vyhledávaní

New age Company rozdávala potřebným v Teplicích občerstvení, oblečení a hygienické potřeby

24.2.2017 17:18
Zaměstnanci společnosti New age company z Teplic při charitativní akci, kterou sami zorganizovali. FOTO: New age Company
Zaměstnanci společnosti New age company z Teplic při charitativní akci, kterou sami zorganizovali. FOTO: New age Company

Společnost New age Company v úterý v Teplicích uspořádala akci „DOBRÉ VŮLE“. Pro bezdomovce a sociálně slabé její zaměstnanci připravili občerstvení a balíčky s hygienou a ošacením, které nakoupili sami ze svých peněz a následně je v parku u vlakového nádraží rozdávali potřebným.

Tuto pomoc využilo zhruba 20 osob. „Spolu s našimi zaměstnanci jsme zprostředkovali  lidem bez domova ošacení, grilované kuře, pití. Každý návštěvník  dostal taštičku, která obsahovala teplé ponožky, základní hygienické potřeby, paštiky, konzervy, obvazy a náplasti,“ popsal charitativní sbírku pro server Romea.cz ředitel společnosti Vladimír Michalčík.

„Myslím si, že pomáhat je lidské a tady byla pomoc na místě. Každý člověk by se měl snažit pomáhat druhým lidem v nouzi, pokud je to v jeho silách a možnostech. Většina našich zaměstnanců také pocházela ze sociálně vyloučeného prostředí, dali jsme jim šanci vymanit se z bludného kruhu chudoby, na což jsem velice hrdý a těší mě to,“ vysvětlil Michalčík důvody, které je vedly k realizaci dobročinné akce.

Touto jednorázovou akcí však zaměstnanci společnosti skončit nechtějí. „Určitě v charitativních projektech chceme i nadále pokračovat, ale zaměříme se i na jiné skupiny. V nejbližší době uspořádáme obdobnou  akci  například pro děti,“  uvedl pro server Romea.cz.

Společnost New age Company se zabývá aktivním telemarketingem, průzkumem trhu, výrobou kávy Maguama Libido a kosmetiky Gitano Cosmetics  a jejím následným prodejem.

Renata Kováčová
Přečteno: 19525x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Charita, TepliceHLAVNÍ ZPRÁVY

Střelba v německém Hanau (20. 2. 2020)

videoStřelba v Hanau se vyšetřuje jako možný terorismus. Útočil rasista, xenofob a odpůrce migrace

20.2.2020 11:14
Německé nejvyšší státní zastupitelství vyšetřuje středeční střelbu v Hanau s podezřením na terorismus. Podle agentury DPA to dnes řekl ministr vnitra spolkové země Hesensko Peter Beuth, kde se tragédie stala. Podle Beutha měl střelec xenofobní sklony.
 celý článek

Policie v Brně zasáhla 20. 2. 2020 proti odpůrcům nově zvoleného Veřejného ochránce práv Stanislava Křečka (FOTO: Petr Zewlakk Vrabec, Romea.cz))

videoOdpůrci nového ombudsmana Stanislava Křečka zablokovali vstup do úřadu, zasáhla proti nim policie a sedm jich zadržela

20.2.2020 10:13
Novému ochránci práv Stanislavu Křečkovi se dnes pokusili jeho odpůrci zabránit ve vstupu do úřadu ombudsmana v Brně. Neuposlechli výzvu zástupců městské části ani policie, aby vchod do budovy neblokovali. Policie zadržela podle posledních informací sedm lidí a vchod uvolnila. Křeček se tak asi po deseti minutách čekání před budovou dostal do úřadu. V kanceláři mu agendu předala jeho předchůdkyně Anna Šabatová.
 celý článek

Viktor Orbán (FOTO: European People's Party - EPP, Flickr.com)

Orbán vyhlásil referendum o tom, zda má odškodnit romské rodiny, jejichž děti se vzdělávaly v segregovaném prostředí

19.2.2020 16:05
Premiér maďarské vlády Viktor Orbán vyhlásil referendum o tom, zda má odškodnit romské rodiny, jejichž děti strávily celou školní docházku v segregované škole.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo