romea - logo
26. června 2022 (neděle)
svátek má Adriana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Radek Banga jako hvězda kultovní Pomády řádí v novém videoklipu k písničce Žigulik

Praha, 12.2.2014 13:20, (ROMEA)
Zpěvák kapely Gipsy.cz v novém videoklipu Žigulik (foto: Gipsy.cz)
Zpěvák kapely Gipsy.cz v novém videoklipu Žigulik (foto: Gipsy.cz)

Čekáte nádherná polonahá těla, rychlá, luxusní auta, detailní záběry krásných tváří interpretů, sexy tanečníky - prostě všechno, co můžeme jak přes kopírák vidět při sledování videoklipů na  kterémkoliv hudebním kanálu? Pak se nejspíš nedočkáte. Nebo ... přece jen? Přesvědčte se sami!

Videoklip Žigulik právě vyjíždí. Jak již název napovídá, vše se točí kolem auta, které jistě ne náhodou vyrobily šikovné ruce soudruhů v Sovětském Svazu a mnoho lidí na něj trpělivě čekalo měsíce i roky, protože to byl skvost mezi automobily východního bloku, "Mercedes" své doby. Pokud dokonce patříte mezi statisíce šťastlivců, kteří v naší republice žigulika vlastnili, určitě víte, o čem je řeč.

Další legendou 70. a 80. let byl americký film, který v době svého uvedení patřil k nejnavštěvovanějším snímkům ve všech zemích světa a jako zjevení tenkrát vtrhl i do československých kin. Uvedené dva fenomény se aktuálně setkávají ve videoklipu k druhému singlu z desky UPGRADE Žigulik.

Spojovat zdánlivě neslučitelné je typickým rysem kapely Gipsy.cz, stejně jako smysl pro humor a sebeironii. Hudba plná energie, zábavy, svižný taneční beat i balady inspirující k zamyšlení nad vážnějšími tématy. Schopnost bořit žánrové, věkové i národnostní hranice. To všechno jsou atributy, které skupině Gipsy.cz otevřely cestu nejen k českým posluchačům, ale i do více než 30ti dalších zemí světa.

"V muzice je velkou výhodou právě to, že jste jiní. Díky Gipsy.cz vznikl jedinečný hudební styl, který kritici po celém světě nazývají "gip-hop". Těší nás, že i originalita je jedním z důvodů, proč je o kapelu zájem také mezi zahraničními pořadateli a posluchači," říká basista skupiny a známý jazzman Tomáš Baroš.

"Písnička Žigulik patří k těm, kterými chceme hlavně pobavit a budeme rádi, když ji lidi budou brát se stejným nadhledem a humorem, jako my. Při natáčení jsme si užili spoustu legrace a věříme, že se nám tu pozitivní energii podaří poslat dál. Je to myslím potřeba," dodává leader kapely Radek Banga, jehož charisma získává ve videoklipu Žigulik zase nový rozměr.

VIDEO

voj, Gipsy.cz
Přečteno: 1806x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Videoklipy, Gipsy.cz, HudbaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo