romea - logo
24. října 2020 (sobota)
svátek má Nina

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

ROMEA otevírá semináře pro budoucí novináře z řad Romů

15.4.2016 9:40
Ilustrační FOTO: Archiv Romea.cz
Ilustrační FOTO: Archiv Romea.cz

ROMEA, o. p. s., za podpory nadace Bader Philantrophies pořádá mediální trénink pro romské zájemce o práci novináře.

Sobotní semináře se uskuteční v Praze pod vedením českých a romských lektorů z řad úspěšných novinových, televizních a rozhlasových redaktorů od května do září 2016.

Bezplatné semináře jsou určeny studentům a těm, kteří mají vážný zájem o změnu profesního zaměření. Získané praktické poznatky následně zúročí během podzimních stáží, jež proběhnou v redakcích tištěných a elektronických médií.

V případě zájmu do 28. dubna kontaktujte koordinátorku projektu na emailu lenka.jandakova@romea.cz nebo tel. čísle 257 329 667.

Přečteno: 1233x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

seminář, Média, ROMEAHLAVNÍ ZPRÁVY

Nenávistná hesla Sdružení Mostečané Mostu, říjen 2018 (koláž: Romea.cz)

Ústecký soud vyzval k ukončení politické činnosti spolek Mostečané Most. Chtěli „zřídit vesnici pro lůzu“

22.10.2020 11:03
Krajský soud v Ústí nad Labem vydal rozhodnutí, jímž upozornil spolek Sdružení Mostečané Mostu, že vyvíjí protiprávně činnost politické strany. Pokud toho spolek do 1 roku nezanechá, soud ho rozpustí. 
 celý článek

Gyulla Banga

Hudebník Gyulla Banga: Také jsem psal, že COVID-19 je podvod. Potom, co jsem měl čtyřicítky horečky a nemohl vstát z postele, už mluvím jinak

21.10.2020 20:25
Pořád na Facebooku čtu, jak je onemocnění COVID-19 podvod, jak je ta nemoc smyšlená, že je to jen horší verze chřipky, nic jiného. Bohužel, musím vás zklamat. Ten virus existuje a opravdu je mnohem zákeřnější než běžná chřipka.
 celý článek

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se 13. 10. 2020 setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. (FOTO: Veřejný ochránce práv)

Sterilizované ženy se setkaly s ministryní financí Alenou Schillerovou. Ta podpořila návrh na jejich odškodnění

21.10.2020 16:40
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se minulý týden setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. Tématem schůzky bylo především sdílení osobních příběhů jednotlivých žen v návaznosti na návrh zákona o odškodnění obětí nezákonných sterilizací, který v Poslanecké sněmovně čeká na své projednání téměř rok.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo