romea - logo
19. srpna 2022 (pátek)
svátek má Ludvík

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

ROMEA TV dnes odvysílá premiéru hudebního pořadu BAŠAVEL

13.3.2020 12:00

ROMEA TV vysílá premiéru hudebního pořadu BAŠAVEL. Moderátor Richard Samko si tentokrát pozval zástupce mladé generace, kterým se daří zaujmout mladší publikum na sociálních sítích.

V pořadu vystoupí účastnice pěvecké soutěže The Voice Terezie Ondičová alias Tessie, která již se svou kapelou Tessie Band natočila první CD Jazz Christmas. 

Dalším hostem je mladý slovenský hudebník Richard Adam alias Vajdis, který se po několika letech působení v kapele rozhodl pro sólovou kariéru. Jeden ze svých posledních videoklipů k písni Stojí za hriech natočil společně s Tessie.

V dnešním pořadu se představí i studentka základní školy v Chanově Karin Cinová. Tu si pro natáčení klipu k songu Khangery nedávno vybrali Jan Bendig a Monika Bagárová a zaujala i Filipa Šenkiho alias Fífu, se kterým spolupracovala na videoklipu k songu Ty to v sobě máš.

Hudební doprovod v tomto díle pořadu zajistili Lukáš Cirok - klávesy, Radek Sivák - bicí a Richard Adam - zpěv a keyboard.

Pořad bude ROMEA TV vysílat několikrát ročně. Navazuje na dříve odvysílané pilotní díly, ve kterých vystoupily kapely Funky Brothers a Kaminiko.

 

brf, th, vhl, sam, Lukáš Cirok
Přečteno: 3564x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, Nahrávací studio, Romové, televizeHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo