romea - logo
10. srpna 2020 (pondělí)
svátek má Vavřinec

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

ROMEA TV dnes odvysílá premiéru hudebního pořadu BAŠAVEL

13.3.2020 12:00

ROMEA TV vysílá premiéru hudebního pořadu BAŠAVEL. Moderátor Richard Samko si tentokrát pozval zástupce mladé generace, kterým se daří zaujmout mladší publikum na sociálních sítích.

V pořadu vystoupí účastnice pěvecké soutěže The Voice Terezie Ondičová alias Tessie, která již se svou kapelou Tessie Band natočila první CD Jazz Christmas. 

Dalším hostem je mladý slovenský hudebník Richard Adam alias Vajdis, který se po několika letech působení v kapele rozhodl pro sólovou kariéru. Jeden ze svých posledních videoklipů k písni Stojí za hriech natočil společně s Tessie.

V dnešním pořadu se představí i studentka základní školy v Chanově Karin Cinová. Tu si pro natáčení klipu k songu Khangery nedávno vybrali Jan Bendig a Monika Bagárová a zaujala i Filipa Šenkiho alias Fífu, se kterým spolupracovala na videoklipu k songu Ty to v sobě máš.

Hudební doprovod v tomto díle pořadu zajistili Lukáš Cirok - klávesy, Radek Sivák - bicí a Richard Adam - zpěv a keyboard.

Pořad bude ROMEA TV vysílat několikrát ročně. Navazuje na dříve odvysílané pilotní díly, ve kterých vystoupily kapely Funky Brothers a Kaminiko.

 

brf, th, vhl, sam, Lukáš Cirok
Přečteno: 2104x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, Nahrávací studio, Romové, televizeHLAVNÍ ZPRÁVY

Filip Grznár (zdroj: repro YouTube)

Grznár schvaloval zastřelení Roma a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. U soudu tvrdí, že šlo o nadsázku

4.8.2020 21:09
U okresního soudu v Chomutově začalo hlavní líčení v případu kulturisty Filipa Grznára, který schvaloval zastřelení mladého Roma v Chomutově a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. Je obviněný z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ze schvalování trestného činu, za což mu hrozí až rok za mřížemi. Informuje o tom server iDNES.cz.
 celý článek

Josef Serinek (FOTO: Post Bellum)

AUDIO: Česká cikánská rapsodie. Vzpomínky proslulého „Černého partyzána“ Josefa Serinka čte herec Hynek Čermák

3.8.2020 12:10
Český rozhlas Vltava začíná vysílat čtení na pokračování vzpomínek proslulého "Černého partyzána" Josefa Serinka, jemuž se podařilo uprchnout z koncentračního tábora v Letech a zapojit se do oboje proti nacistům, kteří povraždili jeho rodinu. Premiéru každého dílu v podání herce Hynka Čermáka můžete poslouchat každý všední den v 11:30 na Vltavě a po odvysílání ještě po dobu dvou týdnů on-line.
 celý článek

videoZÁZNAM: "Leperiben: My nezapomínáme." Organizace Ara Art i letos pořádala pietní akci k připomínce obětí romského holocaustu

29.7.2020 11:58
V neděli 2. srpna od 18.30 se na pražském náměstí Míru uskutečnila 2. ročník pietní akce k připomínce obětí romského holocaustu, s názvem "Leperiben: My nezapomínáme".
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo