romea - logo
19. srpna 2022 (pátek)
svátek má Ludvík

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Romové v Chanově děkují všem, kteří v první linii bojují s koronavirem. Okna bytů rozzářila srdíčka

30.3.2020 16:35
Desítky domácností na sídliště Chanov reagovali na výzvu místního spolku Aver Roma, aby poděkovali a a vyjádřili podporu všem, kteří v této době svou prací pomáhají druhým. V jejich oknech se rozzářila světelná srdíčka v rámci akce
Desítky domácností na sídliště Chanov reagovali na výzvu místního spolku Aver Roma, aby poděkovali a a vyjádřili podporu všem, kteří v této době svou prací pomáhají druhým. V jejich oknech se rozzářila světelná srdíčka v rámci akce "Děkujeme, společně to dáme!"

Desítky domácností na sídlišti Chanov reagovaly na výzvu místního spolku Aver Roma, aby poděkovaly a vyjádřily podporu všem, kteří v této době svou prací pomáhají druhým. V jejich oknech se rozzářila světelná srdíčka v rámci akce "Děkujeme, společně to dáme!"

"Chanov symbolem srdce děkuje všem zdravotníkům, policii, hasičům, prodavačům, řidičům, popelářům, ale také uklízečkám v nemocnicích, a všem kteří v těchto dnech riskují své zdraví, aby bojovali s neviditelným, ale tak moc zákeřným soupeřem jako je koronavir," řekl pro server Romea.cz Peter Bažo z Aver Roma. "Lidé na sídlišti ukázali solidaritu a to, jak hodně si váží lidí, kteří jsou dnes v první linii v boji s tímto onemocnění," dodal.

Peter Bažo pro Romea.cz uvedl, že celou akci budou na sídlišti Chanov opakovat a samozřejmě nezůstává jen u poděkování, ale lidé na sídlišti se zapojili i do konkrétní pomoci, kdy šijí například roušky, jak již server Romea.cz informoval.

Přečteno: 4669x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Chanov, pomoc, Podpora, Romové, COVID-19HLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo