romea - logo
23. května 2022 (pondělí)
svátek má Vladimír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Syna zpěvačky Věry Bílé našli mrtvého

Rokycany, 28.1.2013 21:49, (ROMEA)
Věra Bílá (FOTO: Archiv Romea.cz)
Věra Bílá (FOTO: Archiv Romea.cz)

Třiatřicetiletý adoptivní syn romské zpěvačky Věry Bílé odpoledne zemřel v Rokycanech. Jeho tělo nalezli na veřejných toaletách. Příčinu smrti policie prošetřuje, byla nařízena pitva.

Informaci iDNES.cz potvrdila sama zpěvačka, podle níž jejího adoptivního syna Františka někdo zabil.

„Policie přišla paní Bílé říci, že ho našli na veřejných záchodkách v centru Rokycan. Že šlo o násilný trestní čin, si můžeme domýšlet. Pokud by šlo o čistou drogu, tak se to v životě nestane. A jestli si člověk údajně píchne nebo spolkne falešnou (nekvalitní – pozn. red.) drogu, tak je to jasné a někdo je za to zodpovědný. Romové sem navíc přicházejí a tvrdí, že v sobotu měl Františka kdosi napadnout pod lampou. Tak nevíme, co za tím je,“ sdělil bulvárnímu serveru Super.cz Andrej Lučka.

To však policie nemůže potvrdit. "V pondělí odpoledne bylo po druhé hodině odpoledne na veřejných toaletách nalezeno tělo 33letého muže," sdělila podle serveru iDNES.cz rokycanská policejní mluvčí Simona Čejková.

Protože je příčina smrti nejasná, byla nařízena soudní pitva, která se uskuteční co nejdříve.

Zpěvačka Věra Bílá žije v rokycanském domově důchodců. Předloni se však musela po výroku soudu přestěhovat z obecního bytu do takzvaného holobytu pro lidi v nouzi, neplatila totiž nájemné.

ryz, iDNES.cz, Super.cz
Přečteno: 1636x
 

Kam dál:

Štítky:  

Kriminalita, Věra BíláHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo