romea - logo
26. června 2022 (neděle)
svátek má Adriana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Populární zpěvák Bertík Girga skončil s koronavirem v nemocnici. V emotivním videu vzkazuje všem, aby nevěřili popíračům COVIDu

2.3.2021 17:13
Bertík Girga se nakazil koronavirem (březen 2021) (FOTO: Facebook Bertíka Girgy)
Bertík Girga se nakazil koronavirem (březen 2021) (FOTO: Facebook Bertíka Girgy)

Populární zpěvák Bertík Girga se nakazil koronavirem a musel být záchrankou odvezen do nemocnice. Informaci Girga zveřejnil v živém vysílání na sociální síti.

"Nedělám tohle vysílání, by mě někdo litoval. Věřte mi, že to může potkat každého," varuje Girga. "Pořád se najdou chytráci, kteří budou tvrdit, že tady vir není nebo, že se to zveličuje," říká v emotivním videu Girga. "Kamarádi, přátelé, dávejte na sebe pozor. Není to sranda, nedokážete si to představit. Bolí mě celé tělo, nemůžu dýchat," ztěžka vypráví Bertík Girga.

"Neposlouchejte ty chytráky, co demonstrují proti rouškám a COVIDu. Dokud se vás to nebude týkat, tak tomu nebudete věřit, ale pak už bude pozdě," dodal Girga.

VIDEO

Koronavirem se již dříve nakazilo několik známých romských osobností a přesto někteří Romové stále na sociálních sítí sdílí dezinformace a devastující účinky viru zlehčují. V říjnu na COVID-19 zemřel známý romský bloger Jozef Kmeťo, Koronavirem se nakazila i známá romská novinářka Jarmila Balážová, v nemocnici skončil i zpěvák Igor Kmeťo, naštěstí lehký průběh mělo onemocnění u Moniky Bagárové.

Přečteno: 8705x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

COVID-19, Osobnosti, NemocniceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo