romea - logo
23. října 2020 (pátek)
svátek má Teodor

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Letuška Žaneta Feková: Nebaví mě sedět doma se založenýma rukama. Přišla jsem o práci, ale už jsem si našla novou

28.4.2020 15:35

Rodačka z Hradce králové Žaneta Feková studovala na střední škole zaměřené na cestovní ruch. Mluví třemi světovými jazyky, anglicky, rusky, španělsky a také částečně turecky a arabsky.

“Minulý rok mi umřela maminka a tak jsem si řekla, že ji v nebi budu o něco blíž,” říká v rozhovoru pro ROMEA TV letuška Žaneta Feková.

V únoru tohoto roku dokončila Žaneta Feková kurz palubní průvodčí, tím se jí splnil dětský sen. Přišla však o práci tím, že se přestalo létat kvůli epidemii koronaviru. V Hradci Králové se také zapojila do pořádání humanitární sbírky pro zdravotníky v hradecké nemocnici.

“Pár lidí se našlo, nevybírali jsme peníze, ale spíše balené potraviny, dezinfekce a roušky. Měli jsme z toho dobrý pocit. Když jsem měla mamku v nemocnici, tak jsem viděla jak to chodí, co ty lidé prožívají a že to nemají lehké v této době chodit do práce,” vysvětlila Žaneta Feková pro ROMEA TV

Jaká je práce palubního průvodčího? Co všechno musí umět a zvládat? A jak řeší to, že přišla o práci? To se dozvíte v dnešním rozhovoru Richarda Samka pro ROMEA TV ve 21:00 hodin.

Přečteno: 2341x
 

Kam dál:

Štítky:  

Romové, Zdraví, Práce, RozhovoryHLAVNÍ ZPRÁVY

Nenávistná hesla Sdružení Mostečané Mostu, říjen 2018 (koláž: Romea.cz)

Ústecký soud vyzval k ukončení politické činnosti spolek Mostečané Most. Chtěli „zřídit vesnici pro lůzu“

22.10.2020 11:03
Krajský soud v Ústí nad Labem vydal rozhodnutí, jímž upozornil spolek Sdružení Mostečané Mostu, že vyvíjí protiprávně činnost politické strany. Pokud toho spolek do 1 roku nezanechá, soud ho rozpustí. 
 celý článek

Gyulla Banga

Hudebník Gyulla Banga: Také jsem psal, že COVID-19 je podvod. Potom, co jsem měl čtyřicítky horečky a nemohl vstát z postele, už mluvím jinak

21.10.2020 20:25
Pořád na Facebooku čtu, jak je onemocnění COVID-19 podvod, jak je ta nemoc smyšlená, že je to jen horší verze chřipky, nic jiného. Bohužel, musím vás zklamat. Ten virus existuje a opravdu je mnohem zákeřnější než běžná chřipka.
 celý článek

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se 13. 10. 2020 setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. (FOTO: Veřejný ochránce práv)

Sterilizované ženy se setkaly s ministryní financí Alenou Schillerovou. Ta podpořila návrh na jejich odškodnění

21.10.2020 16:40
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se minulý týden setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. Tématem schůzky bylo především sdílení osobních příběhů jednotlivých žen v návaznosti na návrh zákona o odškodnění obětí nezákonných sterilizací, který v Poslanecké sněmovně čeká na své projednání téměř rok.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo