romea - logo
20. října 2021 (středa)
svátek má Vendelín

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Letuška Žaneta Feková: Nebaví mě sedět doma se založenýma rukama. Přišla jsem o práci, ale už jsem si našla novou

28.4.2020 15:35

Rodačka z Hradce králové Žaneta Feková studovala na střední škole zaměřené na cestovní ruch. Mluví třemi světovými jazyky, anglicky, rusky, španělsky a také částečně turecky a arabsky.

“Minulý rok mi umřela maminka a tak jsem si řekla, že ji v nebi budu o něco blíž,” říká v rozhovoru pro ROMEA TV letuška Žaneta Feková.

V únoru tohoto roku dokončila Žaneta Feková kurz palubní průvodčí, tím se jí splnil dětský sen. Přišla však o práci tím, že se přestalo létat kvůli epidemii koronaviru. V Hradci Králové se také zapojila do pořádání humanitární sbírky pro zdravotníky v hradecké nemocnici.

“Pár lidí se našlo, nevybírali jsme peníze, ale spíše balené potraviny, dezinfekce a roušky. Měli jsme z toho dobrý pocit. Když jsem měla mamku v nemocnici, tak jsem viděla jak to chodí, co ty lidé prožívají a že to nemají lehké v této době chodit do práce,” vysvětlila Žaneta Feková pro ROMEA TV

Jaká je práce palubního průvodčího? Co všechno musí umět a zvládat? A jak řeší to, že přišla o práci? To se dozvíte v dnešním rozhovoru Richarda Samka pro ROMEA TV ve 21:00 hodin.

Přečteno: 2457x
 

Kam dál:

Štítky:  

Romové, Zdraví, Práce, RozhovoryHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo