romea - logo
3. července 2022 (neděle)
svátek má Radomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Václav Sivák se poprvé představil v Oktagonu. I když vyhrál první zápas, musel odstoupit kvůli zranění

27.2.2021 21:12
Václav Sivák se 27. 2. 2021 poprvé představil v Oktagonu (FOTO: Repro Oktagon TV)
Václav Sivák se 27. 2. 2021 poprvé představil v Oktagonu (FOTO: Repro Oktagon TV)

Mistr světa v Kickboxu Václav Sivák se dnes večer poprvé představil v kleci organizace Oktagon v projektu nazvaném UNDERGROUND: Last man standing. O vítězství se utkalo 8 bojovníků v tzv. pyramidě. I když Sivák v prvním zápase zvítězil, musel kvůli zranění odstoupit.

"Byl jsem odhodlaný vyhrát pyramidu a ukázat co je ve mě. Mám tři stehy, zraněnou nohu a bohužel musím odstoupit," řekl v rozhovoru pro Oktagon TV Václav Sivák po zápase s Britem Bailey Sugdenem. Na sociální síti pak Sivák doplnil, že hglavním důvodem další neúčasti byly právě stehy v obočí. Kromě toho si ze zápasu odnesl ještě narženou ruku.

“Jde o nejobávanější sportovní výzvu všech dob. Konceptem osmičlenné pyramidy se vracíme k základům bojových sportů. Aby se bojovník stal šampionem, musí v jeden večer porazit hned tři další,” popsal dříve princip soutěže na serveru OktagonMMA.cz promotér a majitel OKTAGONU Ondřej Novotný.

V roce 2019 se Václav Sivák ve svých 20 letech stal mistrem světa organizace WAKO a je světovou kickboxerskou amatérskou jedničkou. Na konci roku 2020 pak získal i titul mistra České republiky v klasickém boxu.

Přečteno: 7732x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

SportHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo