romea - logo
28. října 2021 (čtvrtek)
svátek má Státní svátek

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Exkluzivní rozhovor s Nikolou Kokyovou oceněnou v soutěži Miss Globe

22.11.2020 15:45

Před rokem vyhrála národní soutěž MISS ČR 2019 a v listopadu se zúčastnila v Albánii soutěže krásy s názvem MISS GLOBE, kde o titul bojovaly dívky 42 zemí světa. Nikola Kokyová se dostala do TOP 15 a nakonec získala titul Miss Elegance.

„Soutěže krásy a získané tituly pro mne určitě neznamenají to, že se každý den dívám do zrcadla a říkám si, jak jsem krásná. To určitě ne. Získala jsem ale větší důvěru v sama sebe, že dokážu zvládnout řadu složitých úkolů. V Albánii to skutečně škola života byla. Teď je pro mne nejdůležitější dokončit vysokou školu a získat bakalářský titul z ekonomie,“ říká pro ROMEA TV Nikola Kokyová.

"Ráda bych vám všem poděkovala za vaši podporu a krásné gratulace, kterých si moc vážím. Tato zkušenost mi dala mnohem více než tento krásný titul. Opět jsem sama sebe překonala a posunula se dále," vzkázala svým fanouškům Nikola Kokyová.

Nikola se kromě jiného věnuje také charitě. Podporuje projekt, který zprostředkovává počítačovou techniku dětem ze sociálně slabších rodin.
Přečteno: 918x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Miss, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo