romea - logo
1. července 2022 (pátek)
svátek má Jaroslava

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Agentura hledá zpracovatele situačních analýz v deseti nových lokalitách

Praha, 19.5.2010 10:49, (ROMEA)

Agentura pro sociální začleňování v romských lokalitách zveřejnila 11. května 2010 zadávací dokumentaci pro podlimitní veřejnou zakázku na zpracování situačních analýz v deseti nových lokalitách, kde začíná v tomto roce působit. Jsou jimi města: Obrnice, Bruntál, Toužim, Trmice, Jáchymov, Bílina, Havířov, Kutná Hora, Jirkov a Chomutov.

Cílem situačních analýz je zmapovat výchozí situaci obyvatel (sociálně demografický kontext), popis sociálně vyloučených lokalit a místních mechanismů sociální exkluze a inkluze a poskytnout tak podklady pro efektivní činnost Agentury pro sociální začleňování v těchto lokalitách.

Veřejná zakázka je rozdělena na deset částí dle jednotlivých lokalit. Nabízená cena nesmí překročit 150 000 korun včetně DPH za každou lokalitu, tj. celkovou výši 1 500 000 korun včetně DPH. Uchazeč je oprávněn podat nabídku na všechny části stejně jako pouze na některou část. Doba pro dodání zpracovaných situačních analýz je stanovena na max. 3 měsíce od podpisu smlouvy.

Lhůta pro podání nabídky končí dnem 1. června 2010 v 16 hodin.

Bližší informace a potřebné dokumenty – návrh zadávací dokumentace, návrh smlouvy a čestné prohlášení o splnění základních kvalifikačních předpokladů - jsou ke stažení na stránkách agentury.

KAM DÁL?
SPECIÁL: Agentura pro sociální začleňování v romských lokalitách
 

TZ Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách
Přečteno: 1183x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, Agentura pro sociální začleňováníHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo