romea - logo
19. dubna 2021 (pondělí)
svátek má Rostislav

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Bagárová pro Romea.cz: SuperStar mi hodně dala!

Brno, 3.12.2009 20:47, (ROMEA)

Patřila k největším favoritům Česko Slovenské SuperStar. Porotkyně Dara Rolins dokonce podotkla, že je majitelkou nejhezčí barvy hlasu ze všech soutěžících. Přesto z dvanácti finalistů skončila pátá. Monika Bagárová opustila jako poslední dívka z Česka soutěž v šestém finálovém kole, v němž zazněly „hitovky“ z hudební stanice MTV. Za hlavního kandidáta na vyřazení ze soutěže označily Moniku Bagárovou i české sázkové kanceláře. Server Romea.cz přináší s vypadnuvší soutěžící exkluzivní rozhovor.

Jak si zvykáte na život bez SuperStar? Bez příprav na živé vysílaní, jež jsou fyzicky a psychicky náročná?
Zvykám si na to. Soutěž byla skutečně psychicky i fyzicky velmi náročná, ale to k tomu všemu už patří. Musím se přiznat, že mi celý ten kolotoč trošku chybí. V podstatě se pro mě prozatím nic nezměnilo, stále jezdím do Bratislavy. Jediná změna je, že se již neučím písničky a neklade se na mě takový nápor jako na ostatní soutěžící.

Upřímně - tušila jste už v semifinálových kolech, že máte šanci dostat se do dvanáctky nejlepších zpěváků soutěže?
Tak v hloubi duše jsem to nějak tušila, nebo spíš cítila. Na druhou stranu jsem tomu spíše nevěřila, takže mě to nakonec velmi potěšilo. Osobně to považuji za velký úspěch.

Porotci se několikrát nechali slyšet, že vám semifinálová kola sedla víc. Čím to podle Vás bylo, že jste podle mnohých měla v semifinálových kolech větší úspěch než v těch finálových?
Na to nemám úplně jasnou odpověď. Jsem trémistka a je pravda, že větší publikum ve finálových kolech mi dělalo větší problém. Začínám si na něj zvykat, což bylo zřejmě poznat.

Jak reagujete na slova bulvárních novinářů, podle nichž vyřazení Moniky Bagárové bylo kvůli jejímu romskému původu?
Nemyslím si, že jsem ze SuperStar vypadla kvůli tomu, že jsem Romka. Vždyť jak bych to mohla potom dotáhnout tak daleko? To, že jsem ve finále zůstala jako jediná česká zpěvačka, považuji za můj velký úspěch. Jsem za to moc ráda a samozřejmě vděčím všem, kteří mě podporovali, drželi palce a posílali hlasy. Bulvární novináři ale rádi házejí na lidi špínu. Na druhou stranu je to jejich práce, mně proto nezbývá nic jiného než nad tím mávnout rukou a jít dál. Navíc já jsem už od počátku veřejně přiznávala, že mám romské kořeny a umím mluvit romsky. Jsem pyšná na to, že jsem Romka.

Stejně jako v předchozích třech ročnících soutěže má divák dojem, že si jsou k sobě všichni soutěžící velmi blízcí. Panovala skutečně taková přátelská atmosféra, jak to navenek vypadá v televizi?
Je to pravda, my jsme měli opravdu krásné vztahy všichni. Jeden druhému jsme pomáhali, spolu jsme se pořad smáli, a když bylo někomu smutno po rodině, tak ten druhý prostě přišel a pomohl mu. Já jsem si nejvíce rozuměla s Honzou Bendigem, Benem a Dominikou. Budou mi chybět i ostatní.

Kdo má podle Vás největší šance stát se historicky první Česko Slovenskou SupeStar?
Já bych to strašně přála Domče nebo Bendigovi. To jsou takoví mí andílci, patří k úžasným zpěvákům. Chodúr a Miro Šmajda jsou ale také úžasní. Přiznávám, že je pro mě těžké tipnout, kdo vyhraje, protože jsou jeden vedle druhého úplně suproví.

KAM DÁL?
Česko Slovenskou SuperStar opustila Monika Bagárová
SPECIÁL: Romové a SuperStar

Tomáš Bystrý
Přečteno: 1994x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Kultura, SuperstarHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo