romea - logo
5. června 2020 (pátek)
svátek má Dobroslav
Loading
rozšířené vyhledávaní

Divoké kočky a Dante opouštějí X factor

Praha, 7.4.2008 1:10, (ROMEA)

S televizní pěveckou soutěží X Factor se v neděli po třetím finálovém večeru rozloučili Divoké kočky s Dantem. Jejich vyřazení, o kterém nejprve nízkým počtem hlasů rozhodli diváci televize Nova, zpečetila porotkyně Gábina Osvaldová. Z deseti finalistů dostala od diváků nejméně hlasů také Anna Ungrová.

"Když se to lidem nelíbí, tak tu prostě nebudeme," reagoval na vyřazení ze soutěže rapper Dante. "Naprosto přibližný zpěv až naříkání," hodnotil jejich výkon porotce Ondřej Soukup. "Je to čím dál stejné," poznamenala Osvaldová.

ČTĚTE TAKÉ
X Factor: Ne vždy je potřeba „jít přes mrtvoly“

Dvojici zpěvaček dal s rapperem při konkurzu dohromady Petra Janda, frontman skupiny Olympic. Příští neděli čeká zbylou devítku finalistů "Karlova noc". Soutěžící zazpívají písně dvou největších Karlů v historii české pop music, skladatele Karla Svobody a zpěváka Karla Gotta.

Příští neděli se představí v kategorii sólistů od 15 do 24 let kromě Kamily Nývltové a Anny Ungrové také Pavlína Ďuriačová a David Gránský. V kategorii starších sólistů postoupila s Ondřejem Rumlem a Jiřím Zonygou také Martina Pártlová. V kategorii vokálních skupin zazpívají favorizovaná šestice brněnských herců All X a trio Za 5 dvanáct.

Přečteno: 1364x
 

Kam dál:

Štítky:  

Kultura, Hudba, FactorHLAVNÍ ZPRÁVY

Foto: Lukáš Houdek

videoZemřel romský básník, překladatel, novinář a aktivista Jan Döme Horváth

4.6.2020 11:40
Ve věku 60 let zemřel dnes v ranních hodinách po krátké nemoci romský básník, překladatel, novinář a aktivista Jan Döme Horváh. Serveru Romea.cz to sdělila jeho rodina.
 celý článek

Dej mu jen podmínku. Koláž Romea.cz

Satirická glosa Františka Kostlána: Ať žije podmínka!

3.6.2020 17:24
Tento týden došly tři soudy ke stejnému posouzení tří různých rasistických trestných činů. Za takové zločiny se u nás i na Slovensku už dlouhá léta nejčastěji udělují podmínečné tresty. A protože trestné činy tohoto charekteru jsou podle práva posuzovány přísněji než jiné, musíme za stejný zločin s podtextem nerasistickým hledat tresty ještě nižší než jsou podmínky. Je mi jasné, že ironie a satirický pohled na věc se k takovým případům příliš nehodí, ale berte to, prosím, jako vyjádření bezmoci a bezradnosti nad rozhodováním středoevropské justice.
 celý článek

V době živého televizního vystoupení prezidenta Donalda Trumpa, ve kterém tvrdil, že stojí na straně pokojných protestujících, zahnala policie pokojné demonstranty před Bílým domem, kteří měli zdvižené ruce nad hlavou a pouze skandovali

videoVIDEO: Trump tvrdil, že je na straně pokojně protestujících, ve stejnou chvíli těžkooděnci rozháněli slzným plynem pokojné demonstranty u Bílého domu

2.6.2020 10:53
Americký prezident Donald Trump nařídil mobilizaci všech dostupných civilních i vojenských sil s cílem zastavit již týden trvající nepokoje, které se rozpoutaly po násilné smrti černocha George Floyda. V době prezidentova živého televizního vystoupení, ve kterém Trump tvrdil, že stojí na straně pokojných protestujících, zahnala policie pokojné demonstranty před Bílým domem, kteří měli zdvižené ruce nad hlavou a pouze skandovali "nestřílejte" s pomocí slzného plynu. Těžkooděnci proti pokojnému shromáždění použili obušky, zasahovali i policisté na koních. Protesty v USA pokračují již sedmým dnem a připojilo se k nim více než 75 měst, i když ve čtyř desítkách z nich platí zákaz nočního vycházení.
 celý článek

 
www.iROZHLAS.cz

Další články z rubriky..
romea - logo