romea - logo
18. listopadu 2019 (pondělí)
svátek má Romana
Loading
rozšířené vyhledávaní

Divoké kočky a Dante opouštějí X factor

Praha, 7.4.2008 1:10, (ROMEA)

S televizní pěveckou soutěží X Factor se v neděli po třetím finálovém večeru rozloučili Divoké kočky s Dantem. Jejich vyřazení, o kterém nejprve nízkým počtem hlasů rozhodli diváci televize Nova, zpečetila porotkyně Gábina Osvaldová. Z deseti finalistů dostala od diváků nejméně hlasů také Anna Ungrová.

"Když se to lidem nelíbí, tak tu prostě nebudeme," reagoval na vyřazení ze soutěže rapper Dante. "Naprosto přibližný zpěv až naříkání," hodnotil jejich výkon porotce Ondřej Soukup. "Je to čím dál stejné," poznamenala Osvaldová.

ČTĚTE TAKÉ
X Factor: Ne vždy je potřeba „jít přes mrtvoly“

Dvojici zpěvaček dal s rapperem při konkurzu dohromady Petra Janda, frontman skupiny Olympic. Příští neděli čeká zbylou devítku finalistů "Karlova noc". Soutěžící zazpívají písně dvou největších Karlů v historii české pop music, skladatele Karla Svobody a zpěváka Karla Gotta.

Příští neděli se představí v kategorii sólistů od 15 do 24 let kromě Kamily Nývltové a Anny Ungrové také Pavlína Ďuriačová a David Gránský. V kategorii starších sólistů postoupila s Ondřejem Rumlem a Jiřím Zonygou také Martina Pártlová. V kategorii vokálních skupin zazpívají favorizovaná šestice brněnských herců All X a trio Za 5 dvanáct.

Přečteno: 1362x
 

Kam dál:

Štítky:  

Kultura, Hudba, FactorHLAVNÍ ZPRÁVY

Listopad 1989

Monika Duždová: Neuměla bych už žít v nesvobodě a na vše jen kývat hlavou

15.11.2019 20:52
Měla jsem jednadvacet let, tři malé děti a byla jsem už vdaná, když se v listopadu osmdesátém devátém začaly dít věci, kterým jsem v prvních chvílích nerozuměla. Ale podporovala jsem studenty v tom, že chtějí školy pro všechny a domáhají se svých práv a snad jsem v těch chvílích chtěla být s nimi na náměstích. Zvlášť, když televize odvysílala první sestřih událostí ze 16. listopadu, kdy studenti bratislavských vysokých škol k výročí studentstva pochodovali ulicemi Bratislavy až po tehdejší ministerstvo školství, kde před televizními kamerami přednesli své oprávněné požadavky a volali po dialogu, po svobodě, po školství pro všechny a prohlašovali, že nechtějí „reaktory“. O pár dní později už jsme mohli vidět v televizi i živé vstupy a mimořádná vysílání z demonstrací v Praze i ve velkých městech.
 celý článek

Plakát Kotlebových fašistů. Zdroj: Facebook

Dva Kotlebovci vyvěsili plakát s nápisem: „Zatočíme s asociály a politickými zloději: Pošleme je do pracovních táborů!“

14.11.2019 15:02
Slovenskou Lidovou stranu Naše Slovensko (ĽSNS) fašisty Mariana Kotleby opět prošetřuje policie. Dva extremisté z této strany zveřejnili na sociální síti plakát připomínající koncentrační tábor, podpořený nenávistným heslem.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo