romea - logo
18. ledna 2022 (úterý)
svátek má Vladislav

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Naruby...

Praha, 1.4.2008 23:48, (http://banga.blog.idnes.cz)

Člověk napíše blog o tom, co zažil u doktora… později napíše blog o tom, co si myslí o erotických reklamách v novinách, píše o všem, co ho zrovna napadne, nebo se kolem něj děje. Obsahově jsou články úplně o něčem jiném, diskuze však vypadají velmi podobně. Tak například: ke zdravotnictví něco jako „Co si stěžuješ, kofolo ? Na cikána byla ta sestra ještě až zbytečně příjemná.. “, „A cos čekal ? Obvyklý den člena jednoho nepřizpůsobivého etnika.. (pod článkem o reklamách) také populární „Zabal si tlumok a vrať se do Indie, když se ti tady nelíbí „ a třeba „Lidi držte si peněženky “ Černá hubo neprojde sítem a dalších xxx příspěvků bylo vymazáno. Tak co kdybychom to zkusili naopak?

Co kdybychom posuzovali Čechy třeba podle fotbalových „fandů“? Vycházelo by to totiž asi tak, že Češi jsou plešaté hlavy, které už po cestě na fotbal musí rozsekat tramvaj, aby ukázali, jak v jejich dutých hlavách pracuje jeden jediný smysl, tedy smysl dělat bordel, kamkoliv vlezou.

Když už je na fotbal pustí, což rozhodně neměli, udělají tam další bordel, rozsekají lavičky, ohrožují dýmovnicemi a jinou pyrotechnikou hasiče a policisty. Později vlétne jeden z nich na hřiště, aby si užil svou minutu slávy, kdy si vyslouží akorát tak ránu obuškem a za rohem pořádnou nakládačku.

NEPŘEHLÉDNĚTE
Blog Patrika Bangy na iDNES.cz

Policie zasahuje, stojí to statisíce, miliony..

Stejně jako stojí statisíce zásahy policie při fašistických srazech, kde překvapivě jsou často stejní lidé, jako jsou na fotbale… Češi.

A kdo to zaplatí? VY… stejně jako já, z daní. Zásahy policie stojí strašlivé peníze.. ale to nevadí, do vlastních řad přece nebudeme ukazovat ne?

Hlásíte se k těmto Čechům? Kolik z Vás mi napíše zase nějakou podobnou poznámku, jako byla v perexu? Ne.. řeknete, to jsme nebyli my, to byli hooligans. Nebo jste to byli vy?

PS: Vážení slušní diskutující, neberte prosím tento můj příspěvek nějak moc vážně, více či méně chci ukázat některým autorům rasistických příspěvků, jak že by se mohli cítit.

Díky za pochopení a za přízeň.

Přečteno: 1253x
 

Kam dál:

Štítky:  

KomentářHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo