romea - logo
19. dubna 2021 (pondělí)
svátek má Rostislav

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Rockovým finále SuperStar neprošel Ben Cristovao, Bagárová a Bendig postupují

Bratislava, 16.11.2009 23:56, (ROMEA)

Pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar musel dnes opustit Ben Cristovao. Osudným se mu stalo čtvrté "rockové" finále, kde zazněla jeho interpretace hitu American Woman od Lennyho Kravitze. Rozhodli o tom diváci soukromých televizí Nova a Markíza, kteří mladému zpěvákovi zaslali nejméně hlasů. Největší úspěch u publika sklidil blonďatý Miroslav Šmajda. Dva romští zástupci - Monika Bagárová a Jan Bendig - postupují do dalšího kola.

Ben Cristavao při svém loučení v narážce na svůj původ vyzval všechny lidi, aby nesoudili člověka podle toho jak vypadá, ale aby ho nejdříve poznali.

Nedělní kolo Česko Slovenské SuperStar se neslo ve znamení rocku. Tomu odpovídalo i ladění bratislavské Incheba areny, kde nechyběly silné motorky, kožené bundy a výrazný make-up včetně černých očních linek i u mužů. Rock ale nepatří k silné stránce ani jednoho ze sedmi zbylých soutěžících, což se projevilo i v hodnocení porotců.

Divákům i porotě se asi nejvíce líbil výkon Miroslava Šmajdy, který si vybral hit Smoke on the water od kapely Deep Purple. Ovace sklidil i Jan Bendig s písní od legendární skupiny Queen s názvem Don`t Stop Me Now. Nadšení vyvolal ostravský talent Martin Chodúr, jenž zaujal s vlastní verzí skladby Crazy od skupiny Aerosmith.

Za největšího kandidáta na vypadnutí ze soutěže označily české sázkové kanceláře Denise Lacha. Bookmakeři ze společnosti Fortuna na něj vypsali kurs 1,8:1, konkurenční Tipsport jeho šance viděl na 2,2:1. Na dalších dvou místech v "ohrožené" zóně se podle odborníků na sázky ocitli Monika Bagárová a Miroslav Šmajda.

Soutěž si i tuto neděli udržela vysokou diváckou sledovanost. V Česku ji stejně jako minulý týden viděly téměř dva miliony diváků starších 15 let. Sledovanost na Slovensku dnes televize Markíza nezveřejnila.

V příštím kole budou soutěžící zpívat hity Karla Gotta. Posledních šest soutěžících se v neděli také představí v duetech.

Jméno Česko Slovenské SuperStar bude známo 20. prosince. Nová show se příliš neliší od předchozích sérií, které se konaly odděleně v Česku a na Slovensku. Porotu tvoří slovenská zpěvačka Dara Rolins, slovenský zpěvák Paľo Habera, český muzikant Ondřej Hejma a zpěvačka německé kapely Die Happy Marta Jandová. Soutěž moderuje česko-slovenská moderátorská dvojice Leoš Mareš a Adela Banášová.

Přečteno: 1552x
 

Kam dál:

Štítky:  

Kultura, SuperstarHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo