romea - logo
22. října 2021 (pátek)
svátek má Sabina

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Důkazy: Násilné protiromské pochody v Českých Budějovicích vedou neonacisté

Praha/České Budějovice, 12.7.2013 20:38, (ROMEA)
Násilné protiromské pochody v Českých Budějovicích organizují a vedou neonacisté (12.7.2013, Koláž Tíseň.cz a Romea.cz)
Násilné protiromské pochody v Českých Budějovicích organizují a vedou neonacisté (12.7.2013, Koláž Tíseň.cz a Romea.cz)

Server Romea.cz již v den druhého násilného protiromského shromáždění a pochodu v Českých Budějovicích informoval, že v čele "slušných občanů" šel známý neonacista Jaromír Pytel. Server Tíseň.tv nyní přinesl další důkazy, že za násilnostmi, který "slušní občané" tleskají a podporují je, stojí české neonacistické špičky napojené na Dělnickou stranu sociální spravedlnosti (DSSS).

Jaromíra Pytla jsme podrobně představili v minulých článcích, násilnosti však provokují i další neonacisté. Například pořadatel neonacistických koncertů Michal Moravec. Byl podezřelý v jedné z největších razií proti neonacistům, tzv. akci Power, při které kriminalisté zadrželi desítky osob. Případ začal projednávat brněnský soud v únoru a na lavici obžalovaných usedlo 18 extrémistů.

Dalším je Martin Hrach, který spravuje rasistický neonacistický server Radicalboys. Hrach je bývalý voják a disponuje zřejmě kontakty na některé policisty. Právě on zřejmě stojí za zveřejním videa z Duchcova. Video "záhadně uniklo" a jako první, doplněné o patřičně sugestivní text, se objevilo na serveru Radicalboys. Nyní Hrach podle serveru Novinky.cz zveřejnil jména zasahujících policistů v Českých Budějovicích.

Dalším nebezpečným neonacistou je volební kandidát DSSS a odsouzený rasistický násilník Lukáš Stoupa. Byl několikrát stíhán za napadení a ve vězení strávil dva a půl roku. Píše o tom server Novinky.cz.

VIDEO

Přečteno: 3701x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

sídliště Máj, Demonstrace, Shromažďování, Extremismus, Neonacismus, Rasismus, DSSSHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo