romea - logo
26. června 2022 (neděle)
svátek má Adriana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Jan Bendig a jeho partner Lukáš Rejmon se představí v novém díle reality show Výměna manželek

3.4.2022 21:30
Jan Bendig v reality show Výměna manželek (FOTO: NOVA TV)
Jan Bendig v reality show Výměna manželek (FOTO: NOVA TV)

V novém díle reality show Výměna manželek uvidí diváci další VIP pár. Po Danielu Krejčíkovi s Matějem Stropnickým a Jaromíru Noskovi s přítelkyní Zuzanou se v pořadu objeví Jan Bendig se svým partnerem Lukášem Rejmonem.

Jan Bendig odjede do romské rodiny do Žatce, kde se bude muset postarat společně s dvaapadesátiletým Štefanem o tři téměř dospělé děti.

"Já si osobně myslím, že každý z nás by si to chtěl vyzkoušet. Jen ale nenajde tu finální odvahu k tomu kroku. Já výměnu manželek sleduji pravidelně a když mi od TV Nova přišla tahle nabídka, tak jsem neváhal. Chtěl jsem si to zkusit na vlastní kůži a teď po natáčení můžu s čistým svědomím říct, že to byl opravdu super a obohacující zážitek," řekl pro zpravodajský server Romea.cz Jan Bendig.

Před natáčením pořadu si Bendig myslel, že do výměny trošku zasahuje štáb a není to všechno realita, protože nechápal, že tak někteří lidi mohou žít. Po této vlastní zkušenosti však změnil názor a ví, že co se tam děje, se opravdu stalo.

Nejhorší na natáčení bylo podle Jana Bendiga odloučení od druhé polovičky.

"U televize jsem si vždycky říkal, že je to jen deset dní, proč ty lidi brečí. Ale ono opravdu sedmý den začne každému hlodat svědomí zda ten druhý nezačne o tom vztahu přemýšlet trošku jinak a co asi dělá na druhé straně. Protože jsme opravdu museli odevzdat mobily a nesměli být v kontaktu," řekl Jan Bendig.

Pro server Romea.cz ale Bendig uvedl i to, co bylo na výměně nejlepší. "Asi to, že jsem se utvrdil v tom, jak krásný vztah s Lukášem mám," řekl.

Výměna manželek není první reality show, ve které se Bendig objevil. Především mladé generaci diváků se mu podařilo velmi nenásilnou formou přiblížit romskou kulturu v pořadu Like House, který vysílá televize Prima.

Nejnovější díl pořadu Výměna manželek mohou již nyní vidět diváci na platformě VOYO, a proto už Honzovi a Lukášovi chodí první reakce a jsou podobně pozitivní jak byly po pořadu Like Housu.

"Chodí reakce od lidí všech věkových kategorii a z 99 procent jsou kladné a ve stylu, že jsou rádi, že se ukázala romská komunita jako fajn, čistotná, pracovitá a laskavá. To mi dělá obrovskou radost a věřím, že tomu tak bude i u ostatních diváků, kteří tento díl uvidí ve středu na Nově," řekl pro zpravodajský server Romea.cz Jan Bendig.

Nový díl pořadu Výměna manželek, ve kterém se představí Jan Bendig a Lukáš Rejmon, mohou diváci sledovat na televizi Nova ve středu od 20 hodin 20 minut.

Přečteno: 2100x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Bulvár, televize, Jan Bendig, TV NOVA, MédiaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo